Резултати

eNauka >  Rezultati >  Periodic Motion in an Excited and Damped Cubic Nonlinear Oscillator
Naziv: Periodic Motion in an Excited and Damped Cubic Nonlinear Oscillator
Autori: Cvetićanin, Livija ; Kozmidis-Luburić, Uranija ; Mester, Gy.
Godina: 2018
Publikacija: Mathematical Problems in Engineering
ISSN: 1024-123X Mathematical Problems in Engineering Pretraži identifikator
Tip rezultata: Naučni članak
Kolacija: vol. 2018 str. 1-6
DOI: 10.1155/2018/3841926
WoS-ID: 000437899700001
Scopus-ID: 2-s2.0-85049853865
URI: https://enauka.gov.rs/handle/123456789/166704
Izvor metapodataka: Migrirano iz RIS podataka
M-kategorija: 
22M22 - Međunarodni časopis kategorije M22

Алт метрика
Dimensions
Unpaywall

Резултати на еНаука су заштићени ауторским правима и сва права су задржана, осим ако није другачије назначено.