Резултати
| Назив: | On Multipliers of Holomorphic Fp,q α Type Spaces on the Unit Polydisc | Аутори: | Arsenović, Miloš M. |
Година: | 2012 | Публикација: | Journal of Siberian Federal University. Mathematics & Physics | ISSN: | 1997-1397 JOURNAL OF SIBERIAN FEDERAL UNIVERSITY-MATHEMATICS & PHYSICS Претражи идентификатор |
Тип резултата: | Научни чланак | Колација: | vol. 5 br. 4 str. 471-479 | URI: | https://enauka.gov.rs/handle/123456789/228362 | Извор метаподатака: | Migrirano iz RIS podataka | М-категорија: | Мп категорија ће бити приказана накнадно. |
Резултати на еНаука су заштићени ауторским правима и сва права су задржана, осим ако није другачије назначено.