Results

eNauka >  Rezultati >  Matematičko modeliranje
Naziv : Matematičko modeliranje
Autori: Stefanović, Slobodan; R Cvejić; S Cvetković
Godina: 2010
Publikacija: UPRAVLJANJE PROJEKTIMA SA ASPEKTA MATEMATIČKOG MODELOVANJA
Izdavač: TQM Centar
Tip rezultata: Monografija
ISBN: 978-86-88065-14-6 Pretraži identifikator
Kolacija: vol. 211 br. 1 str. 1-211
URI: https://enauka.gov.rs/handle/123456789/293329
Izvor metapodataka: Migrirano iz RIS podataka
M-kategorija: 
Mp kategorija će biti prikazana naknadno.

Find the DOI


Google ScholarTM

Items in eNauka are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.