Rezultati

еНаука >  Резултати >  F-HR-type contractions on (\alpha,\eta)-complete rectangular b-metric spaces
Назив: F-HR-type contractions on (\alpha,\eta)-complete rectangular b-metric spaces
Аутори: Hussain, Nawab; Parvaneh, Vahid; Alamri, Badria A. S.; Kadelburg, Zoran  
Година: 2017
Публикација: The Journal of Nonlinear Sciences and Applications
ISSN: 2008-1898 Journal of Nonlinear Sciences and Applications Претражи идентификатор
Тип резултата: Научни чланак
Колација: vol. 10 br. 03 str. 1030-1043
DOI: 10.22436/jnsa.010.03.14
WoS-ID: 000401106900014
URI: https://enauka.gov.rs/handle/123456789/311120
Извор метаподатака: Migrirano iz RIS podataka
М-категорија: 
21aM21a - Водећи међународни часопис категорије M21a

Alt metrika
Dimensions
Unpaywall

Rezultati na eNauka su zaštićeni autorskim pravima i sva prava su zadržana, osim ako nije drugačije naznačeno.