Rezultati

eNauka >  Rezultati >  On diffusion in nanospace
Naziv: On diffusion in nanospace
Autori: Kojić, Miloš ; Milošević, Miljan  ; Kojić, Nikola ; M. Ferrari; A. Ziemys
Godina: 2011
Publikacija: Journal of the Serbian Society for Computational Mechanics
ISSN: 1820-6530 Journal of the Serbian Society for Computational Mechanics Pretraži identifikator
Izdavač: Mašinski fakultet Kragujevac
Tip rezultata: Naučni članak
Kolacija: vol. 5 br. 1 str. 104-118
URI: https://enauka.gov.rs/handle/123456789/371153
URL: http://www.sscm.kg.ac.rs/jsscm/downloads/Vol5No1/Vol5No1_paper8.pdf
Izvor metapodataka: Migrirano iz RIS podataka
M-kategorija: 
52M52 - Rad u istaknutom nac. časopisu

Pronađi DOI


Rezultati na eNauka su zaštićeni autorskim pravima i sva prava su zadržana, osim ako nije drugačije naznačeno.