Резултати

еНаука >  Резултати >  Discreteness of Fuzzy de Sitter Space
Naziv: Discreteness of Fuzzy de Sitter Space
Autori: Burić, Maja  ; Latas, Duško  
Godina: 2018
Publikacija: Physics of Particles and Nuclei
ISSN: 1063-7796 Physics of Particles and Nuclei Pretraži identifikator
Tip rezultata: Naučni članak
Kolacija: vol. 49 br. 5 str. 918-920
DOI: 10.1134/s1063779618050106
WoS-ID: 000447199500023
Scopus-ID: 2-s2.0-85054626326
URI: https://enauka.gov.rs/handle/123456789/415074
https://physrep.ff.bg.ac.rs/handle/123456789/215
Izvor metapodataka: Migracija
M-kategorija: 
23M23 - Međunarodni časopis kategorije M23

Алт метрика
Dimensions
Unpaywall

Резултати на еНаука су заштићени ауторским правима и сва права су задржана, осим ако није другачије назначено.