Rezultati

еНаука >  Резултати >  Variational problems of Herglotz type with complex order fractional derivatives and less regular Lagrangian
Назив : Variational problems of Herglotz type with complex order fractional derivatives and less regular Lagrangian
Аутори: Atanacković, Teodor M. ; Konjik, Sanja  ; Pilipović, Stevan 
Година: 2019
Публикација: Acta Mechanica
ISSN: 0001-5970 Acta Mechanica Претражи идентификатор
Тип резултата: Научни чланак
Колација: vol. 230 br. 12 str. 4357-4365
DOI: 10.1007/s00707-019-02521-9
WoS-ID: 000495241900015
Scopus-ID: 2-s2.0-85073834132
URI: https://www.cris.uns.ac.rs/record.jsf?recordId=113109&source=eNauka&language=en
https://enauka.gov.rs/handle/123456789/518121
Извор метаподатака: Migracija
М-категорија: 
22M22 - Међународни часопис категорије M22

Alt metrika
Dimensions
Unpaywall

Rezultati na eNauka su zaštićeni autorskim pravima i sva prava su zadržana, osim ako nije drugačije naznačeno.