Results

еНаука >  Резултати >  O komplementarnosti sintaksičkih i semantičkih jedinica rečenice
Назив : O komplementarnosti sintaksičkih i semantičkih jedinica rečenice
Аутори: Alanović, Milivoj  
Година: 2012
Публикација: Zbornik Matice srpske za filologiju i lingvistiku
ISSN: 0352-5724 Zbornik Matice srpske za filologiju i lingvistiku Претражи идентификатор
Издавач: Matica srpska
Тип резултата: Научни чланак
Колација: vol. 1 br. 55 str. 149-175
URI: https://enauka.gov.rs/handle/123456789/519097
Извор метаподатака: Migrirano iz RIS podataka
М-категорија: 
24M24 - Водећи национални часопис категорије M24

Find the DOI


Items in eNauka are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.