Rezultati

еНаука >  Резултати >  Gibbs derivatives in linear system theory
Naziv: Gibbs derivatives in linear system theory
Autori: Endow, Yasushi; Stanković, Radomir
Godina: 1995
Publikacija: Cybernetics and Systems
ISSN: 0196-9722 Cybernetics and Systems Pretraži identifikator
Izdavač: Taylor & Francis
Tip rezultata: Naučni članak
Kolacija: vol. 26 br. 6 str. 665-680
DOI: 10.1080/01969729508927516
Scopus-ID: 2-s2.0-0029409591
URI: https://enauka.gov.rs/handle/123456789/577201
http://researchrepository.mi.sanu.ac.rs/handle/123456789/2156
M-kategorija: 
Mp kategorija će biti prikazana naknadno.

Alt metrika
Dimensions
Unpaywall

Rezultati na eNauka su zaštićeni autorskim pravima i sva prava su zadržana, osim ako nije drugačije naznačeno.