Rezultati

eNauka >  Rezultati >  Attraction probabilities in variable neighborhood search
Naziv: Attraction probabilities in variable neighborhood search
Autori: Brimberg, Jack; Hansen, Pierre; Mladenović, Nenad  
Godina: 2010
Publikacija: 4OR: A Quarterly Journal of Operations Research
ISSN: 1619-4500 4OR: A Quarterly Journal of Operations Research Pretraži identifikator
Izdavač: Springer Link
Tip rezultata: Naučni članak
Kolacija: vol. 8 br. 2 str. 181-194
DOI: 10.1007/s10288-009-0108-x
WoS-ID: 000277959300004
Scopus-ID: 2-s2.0-77952822571
URI: http://researchrepository.mi.sanu.ac.rs/handle/123456789/2507
https://enauka.gov.rs/handle/123456789/579362
M-kategorija: 
23M23 - Rad u međ. časopisu

39
SCOPUSTM
25
OpenCitations
26
WEB OF SCIENCETM
Alt metrika
Dimensions

Pronađi DOI

Unpaywall

Rezultati na eNauka su zaštićeni autorskim pravima i sva prava su zadržana, osim ako nije drugačije naznačeno.