Rezultati

eNauka >  Rezultati >  Complete involutive algebras of functions on cotangent bundles of homogeneous spaces
Naziv: Complete involutive algebras of functions on cotangent bundles of homogeneous spaces
Autori: Bolsinov, Alexey; Jovanović, Božidar  
Godina: 2004
Publikacija: Mathematische Zeitschrift
ISSN: 0025-5874 Mathematische Zeitschrift Pretraži identifikator
Izdavač: Springer Link
Tip rezultata: Naučni članak
Kolacija: vol. 246 br. 1-2 str. 213-236
DOI: 10.1007/s00209-003-0596-x
WoS-ID: 000187291700014
Scopus-ID: 2-s2.0-0742271382
URI: http://researchrepository.mi.sanu.ac.rs/handle/123456789/2726
https://enauka.gov.rs/handle/123456789/579452
M-kategorija: 
21M21 - Rad u vrhunskom međ. časopisu

28
SCOPUSTM
18
OpenCitations
26
WEB OF SCIENCETM
Alt metrika
Dimensions

Pronađi DOI

Unpaywall

Rezultati na eNauka su zaštićeni autorskim pravima i sva prava su zadržana, osim ako nije drugačije naznačeno.