Резултати

eNauka >  Rezultati >  Mixed-state twin observables
Naziv: Mixed-state twin observables
Autori: Herbut, Fedor; Damnjanovic, Milan M 
Godina: 2000
Publikacija: JOURNAL OF PHYSICS A-MATHEMATICAL AND GENERAL
ISSN: 0305-4470 Journal of Physics. A: Mathematical and General Pretraži identifikator
Tip rezultata: Naučni članak
Kolacija: vol. 33 br. 34 str. 6023-6034
DOI: 10.1088/0305-4470/33/34/308
WoS-ID: 000089334500009
Scopus-ID: 2-s2.0-0034259773
URI: https://enauka.gov.rs/handle/123456789/802890
Izvor metapodataka: (Preuzeto iz Nasi u WoS)
M-kategorija: 
21M21 - Vodeći međunarodni časopis kategorije M21

Алт метрика
Dimensions
Unpaywall

Резултати на еНаука су заштићени ауторским правима и сва права су задржана, осим ако није другачије назначено.