Rezultati

eNauka >  Results >  Compact operators on the Hahn space
Title: Compact operators on the Hahn space
Authors: Malkowsky, Eberhard; Rakocevic, Vladimir R  ; Tug, Orhan
Issue Date: 2021
Publication: MONATSHEFTE FUR MATHEMATIK
ISSN: 0026-9255 Monatshefte Fur Mathematik Pretraži identifikator
Type: Naučni članak
Collation: vol. 196 br. 3 str. 519-551
DOI: 10.1007/s00605-021-01588-8
WoS-ID: 000663517600001
Scopus-ID: 2-s2.0-85108620193
URI: https://enauka.gov.rs/handle/123456789/805503
Izvor metapodataka: (Preuzeto iz Nasi u WoS)
M-kategorija: 
21M21 - Vodeći međunarodni časopis kategorije M21

Alt metrika
Dimensions
Unpaywall

Rezultati na eNauka su zaštićeni autorskim pravima i sva prava su zadržana, osim ako nije drugačije naznačeno.