Резултати

еНаука >  Резултати >  Computation of Euler's type sums of the products of Bernoulli numbers
Назив: Computation of Euler's type sums of the products of Bernoulli numbers
Аутори: Petojevic, Aleksandar  ; Srivastava, HM
Година: 2009
Публикација: APPLIED MATHEMATICS LETTERS
ISSN: 0893-9659 Applied Mathematics Letters Претражи идентификатор
Тип резултата: Научни чланак
Колација: vol. 22 br. 5 str. 796-801
DOI: 10.1016/j.aml.2008.06.040
WoS-ID: 000265365800035
Scopus-ID: 2-s2.0-62649175251
URI: https://enauka.gov.rs/handle/123456789/813666
Пројекат: Ministry of Science and Environmental Protection [14901]
Natural Sciences and Engineering Research Council of Canada [OGP0007353]
Извор метаподатака: (Preuzeto iz Nasi u WoS)
М-категорија: 
22M22 - Међународни часопис категорије M22

24
SCOPUSTM
18
OpenCitations
21
WEB OF SCIENCETM
Алт метрика
Dimensions
Unpaywall

Резултати на еНаука су заштићени ауторским правима и сва права су задржана, осим ако није другачије назначено.