Резултати

еНаука >  Резултати >  Highly dispersive optical solitons with cubic-quintic-septic law by F-expansion
Назив: Highly dispersive optical solitons with cubic-quintic-septic law by F-expansion
Аутори: Biswas, Anjan; Ekici, Mehmet; Sonmezoglu, Abdullah; Belic, Milivoj R
Година: 2019
Публикација: OPTIK
ISSN: 0030-4026 Optik Претражи идентификатор
Тип резултата: Научни чланак
Колација: vol. 182 str. 897-906
DOI: 10.1016/j.ijleo.2019.01.058
WoS-ID: 000474672600116
Scopus-ID: 2-s2.0-85061254998
URI: https://enauka.gov.rs/handle/123456789/814036
Пројекат: QNRF [NPRP 8-028-1-001]
Извор метаподатака: (Preuzeto iz Nasi u WoS)
М-категорија: 
22M22 - Рад у истакнутом међ. часопису

116
SCOPUSTM
98
OpenCitations
116
WEB OF SCIENCETM
Алт метрика
Dimensions

Пронађи DOI

Unpaywall

Резултати на еНаука су заштићени ауторским правима и сва права су задржана, осим ако није другачије назначено.