Резултати

eNauka >  Rezultati >  Dominating Number on Icosahedral-Hexagonal Network
Naziv: Dominating Number on Icosahedral-Hexagonal Network
Autori: Mihajlov-Carevic, Miroslava  
Godina: 2021
Publikacija: MATHEMATICAL PROBLEMS IN ENGINEERING
ISSN: 1024-123X Mathematical Problems in Engineering Pretraži identifikator
Tip rezultata: Naučni članak
Kolacija: vol. 2021 str. 1-8
DOI: 10.1155/2021/6663389
WoS-ID: 000663674300009
Scopus-ID: 2-s2.0-85105761500
URI: https://enauka.gov.rs/handle/123456789/814316
Izvor metapodataka: (Preuzeto iz Nasi u WoS)
M-kategorija: 
22M22 - Međunarodni časopis kategorije M22

Алт метрика
Dimensions
Unpaywall

Резултати на еНаука су заштићени ауторским правима и сва права су задржана, осим ако није другачије назначено.