Rezultati

eNauka >  Rezultati >  On the fifth coefficient for the class U(lambda)
Naziv: On the fifth coefficient for the class U(lambda)
Autori: Obradović, Milutin; Tuneski, Nikola
Godina: 2021
Publikacija: Advances in Mathematics: Scientific Journal
ISSN: 1857-8365 Pretraži identifikator
1857-8438 Pretraži identifikator
Izdavač: Union of Researchers of Macedonia, R. North Macedonia
Tip rezultata: Naučni članak
Kolacija: vol. 10 br. 1 str. 1-7
DOI: 10.37418/amsj.10.1.1
Scopus-ID: 2-s2.0-85099469403
URI: https://grafar.grf.bg.ac.rs/handle/123456789/3432
https://enauka.gov.rs/handle/123456789/883225
M-kategorija: 
Mp kategorija će biti prikazana naknadno.

Alt metrika
Dimensions

Pronađi DOI

Unpaywall

Creative Commons licenca