Резултати

еНаука >  Резултати >  On Trees Having the Same Wiener Index as Their Quadratic Line Graph
Назив: On Trees Having the Same Wiener Index as Their Quadratic Line Graph
Аутори: Ghebleh, Mohammad; Kanso, Ali; Stevanovic, Dragan  
Година: 2016
Публикација: Match: Communications in Mathematical and in Computer Chemistry
ISSN: 0340-6253 Match: Communications in Mathematical and in Computer Chemistry Претражи идентификатор
Тип резултата: Научни чланак
Колација: vol. 76 br. 3 str. 731-744
WoS-ID: 000389557700012
URI: https://enauka.gov.rs/handle/123456789/887982
М-категорија: 
21a+M21a+ - Водећи међународни часопис категорије M21a+

Pronađi DOI


Rezultati na eNauka su zaštićeni autorskim pravima i sva prava su zadržana, osim ako nije drugačije naznačeno.