Rezultati

еНаука >  Резултати >  GRAPH SOLUTION OF A SYSTEM OF RECURRENCE EQUATIONS
Назив: GRAPH SOLUTION OF A SYSTEM OF RECURRENCE EQUATIONS
Аутори : Németh, László; Stevanović, Dragan  
Година: 2023
Публикација: Teaching of Mathematics
ISSN: 1451-4966 The Teaching of Mathematics Претражи идентификатор
Издавач: Društvo matematičara Srbije
Тип резултата: Научни чланак
Колација: vol. 26 br. 1 str. 5-13
DOI: 10.57016/TM-EQWM6024
WoS-ID: 001023719300002
Scopus-ID: 2-s2.0-85162994662
URI: https://enauka.gov.rs/handle/123456789/930866
http://researchrepository.mi.sanu.ac.rs/handle/123456789/5133

Alt metrika
Dimensions
Unpaywall

Rezultati na eNauka su zaštićeni autorskim pravima i sva prava su zadržana, osim ako nije drugačije naznačeno.