Rezultati

eNauka >  Rezultati >  A New Representation Formula for the Bernoulli Numbers
Naziv: A New Representation Formula for the Bernoulli Numbers
Autori: Petojevic, Aleksandar  ; Srivastava, HM; Rastovac, Dragan  
Godina: 2024
Publikacija: RUSSIAN JOURNAL OF MATHEMATICAL PHYSICS
ISSN: 1061-9208 Russian Journal of Mathematical Physics Pretraži identifikator
Tip rezultata: Naučni članak
Kolacija: vol. 31 br. 2 str. 335-338
DOI: 10.1134/S106192082402016X
WoS-ID: 001258696300011
Scopus-ID: 2-s2.0-85197470158
URI: https://enauka.gov.rs/handle/123456789/939533
Izvor metapodataka: (Preuzeto iz Nasi u WoS)
M-kategorija: 
22M22 - Međunarodni časopis kategorije M22

Alt metrika
Dimensions
Unpaywall

Rezultati na eNauka su zaštićeni autorskim pravima i sva prava su zadržana, osim ako nije drugačije naznačeno.