Резултати
| Naziv: | New scaling criteria for H-matrices and applications | Autori: | Nedovic, Maja |
Godina: | 2025 | Publikacija: | AIMS MATHEMATICS | ISSN: | 2473-6988 AIMS Mathematics Pretraži identifikator |
Tip rezultata: | Naučni članak | Kolacija: | vol. 10 br. 3 str. 5071-5094 | DOI: | 10.3934/math.2025232 | WoS-ID: | 001440769300003 | Scopus-ID: | 2-s2.0-105000041932 | URI: | https://enauka.gov.rs/handle/123456789/973613 | Projekat: | Ministry of Science, Technological Development and Innovation [451-03-65/2024-03/200156] Faculty of Technical Sciences, University of Novi Sad through project "Scientific and Artistic Research Work of Researchers in Teaching and Associate Positions at the Faculty of Technical Sciences, University of Novi Sad" [01-3394/1] |
Izvor metapodataka: | (Preuzeto iz Nasi u WoS) | M-kategorija: | 21aM21a - Vodeći međunarodni časopis kategorije M21a |
Резултати на еНаука су заштићени ауторским правима и сва права су задржана, осим ако није другачије назначено.