Rezultati

eNauka >  Rezultati >  Arithmetics of some sequences via 2-determinants
Naziv: Arithmetics of some sequences via 2-determinants
Autori: Bogdanic, Dusko  ; Janjic, Milan
Godina: 2021
Publikacija: The Bulletin of the International Mathematical Virtual Institute
ISSN: 2303-4874 Pretraži identifikator
Tip rezultata: Naučni članak
Kolacija: vol. 11 br. 3 str. 517-526
DOI : 10.7251/BIMVI2103517B
URI: https://enauka.gov.rs/handle/123456789/986191
URL: http://imvibl.org/buletin/bulletin_imvi_11_3_2021/bulletin_imvi_11_3_2021_517_526.pdf
Izvor metapodataka: (Preuzeto iz ORCID-a) Bogdanić, Duško
M-kategorija: 
Mp kategorija će biti prikazana naknadno.

Alt metrika
Dimensions
Unpaywall

Rezultati na eNauka su zaštićeni autorskim pravima i sva prava su zadržana, osim ako nije drugačije naznačeno.