Резултати

еНаука >  Резултати >  Remarks on: "Generalized Contractions to Coupled Fixed Point Theorems in Partially Ordered Metric Spaces
Назив: Remarks on: "Generalized Contractions to Coupled Fixed Point Theorems in Partially Ordered Metric Spaces
Аутори: Fabiano, Nicola
Година: 2022
Публикација: JOURNAL OF SIBERIAN FEDERAL UNIVERSITY-MATHEMATICS & PHYSICS
ISSN: 1997-1397 JOURNAL OF SIBERIAN FEDERAL UNIVERSITY-MATHEMATICS & PHYSICS Претражи идентификатор
Тип резултата: Научни чланак
Колација: vol. 15 br. 1 str. 13-16
DOI 10.17516/1997-1397-2022-15-1-13-16
WoS-ID: 000749873300002
URI: https://enauka.gov.rs/handle/123456789/993065
Извор метаподатака: (Preuzeto iz Nasi u WoS)
М-категорија: 
23M23 - Међународни часопис категорије M23

Алт метрика
Dimensions
Unpaywall

Резултати на еНаука су заштићени ауторским правима и сва права су задржана, осим ако није другачије назначено.