Резултати
| Назив: | Multivalued Δ-symmetric Covariant Results in Bipolar Metric Spaces | Аутори: | Kishore, Gajula Naveen Venkata; Rao, Bagathi Srinuvasa; Prasad, D Ram; Radenovic, Stojan N |
Година: | 2024 | Публикација: | JOURNAL OF SIBERIAN FEDERAL UNIVERSITY-MATHEMATICS & PHYSICS | ISSN: | 1997-1397 JOURNAL OF SIBERIAN FEDERAL UNIVERSITY-MATHEMATICS & PHYSICS Претражи идентификатор |
Тип резултата: | Научни чланак | Колација: | vol. 17 br. 5 str. 575-585 | WoS-ID: | 001331901900002 | URI: | https://enauka.gov.rs/handle/123456789/993556 | Извор метаподатака: | (Preuzeto iz Nasi u WoS) | М-категорија: | 23M23 - Међународни часопис категорије M23 |
Резултати на еНаука су заштићени ауторским правима и сва права су задржана, осим ако није другачије назначено.