Резултати

еНаука >  Резултати >  Some Remarks and Corrections of Recent Results from the Framework of S-metric Spaces
Назив: Some Remarks and Corrections of Recent Results from the Framework of S-metric Spaces
Аутори: Fetouci, Nora; Radenovic, Stojan 
Година: 2025
Публикација: JOURNAL OF SIBERIAN FEDERAL UNIVERSITY-MATHEMATICS & PHYSICS
ISSN: 1997-1397 JOURNAL OF SIBERIAN FEDERAL UNIVERSITY-MATHEMATICS & PHYSICS Претражи идентификатор
Тип резултата: Научни чланак
Колација: vol. 18 br. 3 str. 402-411
WoS-ID: 001513235900005
URI: https://enauka.gov.rs/handle/123456789/995024
Извор метаподатака: (Preuzeto iz Nasi u WoS)
М-категорија: 
23M23 - Међународни часопис категорије M23

Пронађи DOI


Резултати на еНаука су заштићени ауторским правима и сва права су задржана, осим ако није другачије назначено.