Rezultati
| Title: | Generalized Vectorial Almost Periodicity | Authors: | Kostic, M | Issue Date: | 2026 | Publication: | KRAGUJEVAC JOURNAL OF MATHEMATICS | ISSN: | 1450-9628 Kragujevac Journal of Mathematics Search Idenfier |
Type: | Article | Collation: | vol. 50 br. 9 str. 1479-1496 | DOI : | 10.46793/KgJMat2609.1481K | WoS-ID: | 001824325800008 | URI: | https://enauka.gov.rs/handle/123456789/1046620 | Project: | Ministry of Science and Technological Development, Republic of Serbia | Metadata source: | (Preuzeto iz Nasi u WoS) | M-category: | 22M22 |
Rezultati na eNauka su zaštićeni autorskim pravima i sva prava su zadržana, osim ako nije drugačije naznačeno.
: