Rezultati

eNauka >  Rezultati >  Generalized Vectorial Almost Periodicity
Naziv: Generalized Vectorial Almost Periodicity
Autori: Kostic, M
Godina: 2026
Publikacija: KRAGUJEVAC JOURNAL OF MATHEMATICS
ISSN: 1450-9628 Kragujevac Journal of Mathematics Pretraži identifikator
Tip rezultata: Naučni članak
Kolacija: vol. 50 br. 9 str. 1479-1496
DOI : 10.46793/KgJMat2609.1481K
WoS-ID: 001824325800008
URI: https://enauka.gov.rs/handle/123456789/1046620
Projekat: Ministry of Science and Technological Development, Republic of Serbia
Izvor metapodataka: (Preuzeto iz Nasi u WoS)
M-kategorija: 
22M22 - Međunarodni časopis kategorije M22

Alt metrika
Dimensions
Unpaywall

Rezultati na eNauka su zaštićeni autorskim pravima i sva prava su zadržana, osim ako nije drugačije naznačeno.