Резултати

еНаука >  Резултати >  Common fixed point theorems for multi-valued non-self mappings
Title: Common fixed point theorems for multi-valued non-self mappings
Authors: Ciric, Ljubomir B; Ume, Jeong Sheok
Issue Date: 2002
Publication: PUBLICATIONES MATHEMATICAE-DEBRECEN
ISSN: 0033-3883 Publicationes Mathematicae, Debrecen Search Idenfier
Type: Article
Collation: vol. 60 br. 3-4 str. 359-371
WoS-ID: 000175622900007
URI: https://enauka.gov.rs/handle/123456789/822203
Metadata source: (Preuzeto iz Nasi u WoS)
M-category: 
23M23

Пронађи DOI


Резултати на еНаука су заштићени ауторским правима и сва права су задржана, осим ако није другачије назначено.