Резултати

eNauka >  Rezultati >  Common fixed point theorems for multi-valued non-self mappings
Naziv: Common fixed point theorems for multi-valued non-self mappings
Autori: Ciric, Ljubomir B; Ume, Jeong Sheok
Godina: 2002
Publikacija: PUBLICATIONES MATHEMATICAE-DEBRECEN
ISSN: 0033-3883 Publicationes Mathematicae, Debrecen Pretraži identifikator
Tip rezultata: Naučni članak
Kolacija: vol. 60 br. 3-4 str. 359-371
WoS-ID: 000175622900007
URI: https://enauka.gov.rs/handle/123456789/822203
Izvor metapodataka: (Preuzeto iz Nasi u WoS)
M-kategorija: 
23M23 - Međunarodni časopis kategorije M23

Пронађи DOI


Резултати на еНаука су заштићени ауторским правима и сва права су задржана, осим ако није другачије назначено.